ROZKŁAD

                  

Dworce i przystanki A A,C,c A A,C,c





Ostrów Mazowiecka, Kościuszki
04:55
05:55
06:00
17:05
Ostrów Mazowiecka, 3-go maja
04:57
05:57
06:02
17:07
Ostrów Mazowiecka, Różańska
04:58
05:58
06:03
17:08
Ostrów Maz, Różańska - Pawłowski
04:59
05:59
06:04
17:09
Nagoszewka I
05:06
06:06
06:11
17:16
Nagoszewka II
05:07
06:07
06:12
17:17
Nowa Osuchowa
05:10
06:10
06:15
17:20
Dybki
05:12
06:12
06:17
17:22
Przyjmy k/Ostrowi Maz.
05:15
06:15
06:20
17:25
Księży Kąt
05:17
06:17
06:22
17:27
Budykierz
 05:20  06:20  06:25 17:30
Knurowiec
 05:26  06:26  06:31 17:36
Trzcianka k/Wyszkowa
 05:30  06:30 06:35 17:40
Turzyn (CPNBenzol)
 05:36  06:36  - 17:46
Wyszków ,ul. Białostocka(sklep)
 05:39  06:39 - 17:47
Wyszków , ul.Sowińskiego( Sezam)
 05:44  06:45  -  -
Wyszków , ul. Sowińskiego  PBK
 05:45  06:46  -  -
Wyszków , ul. Kościuszki 15 UP
 05:48  06:49  -  -
Wyszków, Białostocka(kościuł)
 -  -  - 17:49
Wyszków , ul. Warszawska  05:50  06:51  - 17:51
Tumanek
 05:52  06:53 - 17:53
Słupno skrz. 01/02
 06:20  07:21  07:17 18:22
Marki , Struga 01/02
 06:25  -  07:22 18:27
Marki , Graniczna 01/02
 06:26  -  07:23 18:28
Marki , Pustelnik 01/02  06:30  07:27 - 18:32
Marki , Wspólna 01/02  06:31  07:28  - 18:33
Marki , Rejtana 01/02  06:33  -  07:29 18:35
Marki , Szkolna 01/02  06:35  - 07:31 18:37
Ząbki , Wolności 01/02  06:38  07:36 07:34 18:40
Warszawa , Młodzieńcza 01/04  06:41  07:40 07:37 18:43
Warszawa , Trocka 01/02  06:44  07:43 07:40 18:46
Warszawa , Piotra Skargi 01/02 06:46 07:45 07:42 18:48
Warszawa, Dw.Wileński 05/52 06:49 07:48 07:45 18:51
Warszawa, Ratusz Arsenał 06/55 06:53 07:52 07:49 18:54
Warszawa, Pl. Defilad 1 06:57 07:56 07:53 18:58

 

Oznaczenia : A  od  poniedziałuku do piątku , C – kursuje w soboty , niedziele i święta ,

c –nie kursuje w 1 dzień stycznia, w pierwszy dzień świąt Wielkanocnych, oraz 25 i 26 XII 

 

Dworce i przystanki A,C,c A A A,C,c


   
Warszawa, Pl. Defilad 1   08:00 15:00 17:00 19:00
Warszawa, Ratusz Arsenał 06/55 08:10 15:10 17:10 19:10
Warszawa, Dw.Wileński 05/52 08:17 15:20 17:20 19:20
Warszawa , Piotra Skargi 01/02 08:20 - 17:23 19:23
Warszawa , Trocka 01/02
08:22 15:24 17:25 19:25
Warszawa , Młodzieńcza 01/04
08:25 15:27 17:28 19:28
Ząbki , Wolności 01/02 08:28 15:30 17:31 19:31
Marki , Szkolna 01/02
08:31 - 17:34 19:34
Marki , Rejtana 01/02
08:33 - 17:36 19:36
Marki , Wspólna 01/02
08:35 - 17:38 19:38
Marki , Pustelnik 01/02
08:36 15:40 17:39 19:39
Marki , Graniczna 01/02
08:39 - 17:42 19:42
Marki , Struga 01/02
08:41 15:43 17:44 19:44
Słupno skrz. 01/02
08:46 15:49 17:49 19:49
Tumanek
09:11 16:08 18:08 20:08
Wyszków , ul. Warszawska
09:17 16:14 18:14 20:14
Wyszków, Białostocka(kościuł)
09:19 - - -
Wyszków , ul. Kościuszki 15 UP
- - - -
Wyszków , ul. Sowińskiego  PBK
- 16:17 18:17 20:17
Wyszków , ul.Sowińskiego( Sezam)
- 16:18 18:18 20:18
Wyszków ,ul. Białostocka(sklep)
09:21 16:21 18:21 20:21
Turzyn ( CPN  Benzol )
09:23 16:23 18:23 20:23
Trzcianka, k/ Wyszkowa
09:29 16:29 18:29 20:29
Knurowiec
09:33 16:33 18:33 20:33
Budykierz
09:37 16:37 18:37 20:37
Księży Kąt
09:40 16:40 18:40 20:40
Przyjmy k/Ostrowi Maz.
09:42 16:42 18:42 20:42
Dybki
09:45 16:45 18:45 20:45
Nowa Osuchowa
09:47 16:47 18:47 20:47
Nagoszewka II
09:51 16:51 18:51 20:51
Nagoszewka I
09:52 16:52 18:52 20:52
Ostrów Maz, Różańska -Pawłowski
09:59 16:59 18:59 20:59
Ostrów Maz. Różańska
10:00 17:00 19:00 21:00
Ostrów Maz. 3-go maja
10:01 17:01 19:01 21:01
Ostrów Maz  Kościuszki
10:03 17:03 19:03 21:03

 

Oznaczena : A  od  pon

Oznaczenia : A  od  poniedziałuku do piątku , C – kursuje w soboty , niedziele i święta ,

 

c –nie kursuje w 1 dzień stycznia, w pierwszy dzień świąt Wielkanocnych, oraz 25 i 26 XII 

iedziałuku do piątku , C – kursuje w soboty , niedziele i święta ,

c –nie kursuje w 1 dzień stycznia, w pierwszy dzień świąt Wielkanocnych, oraz 25 i 26  XII