Firma została utworzona w 2007 roku w celu zapewnienia najwyższych standardów w usługach transportowych. Nasze ogromne doświadczenie na tym polu pozwala nam na zaoferowanie spersonalizowanej usługi dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zapewniamy obsługę przez doskonale przeszkolonych i wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym,którzy zawsze są do dyspozycji Naszych pasażerów i dokładają wszelkich starań aby jakość naszych usług była świadczona na najwyższym poziomie.Skupiamy się na rozwoju i dostarczaniu spersonalizowanych, elastycznych rozwiązań , które spełniają, a nawet przekraczają oczekiwania naszych Klientów w całym zakresie naszych usług.Realizujemy wszystkie możliwe zamówienia:


- transfery lotniskowe;

- kompleksowa obsługa szkół,

- instytucji, firm, urzędów,

- biur podróży,

- osób prywatnych, przewozy pracowników
Podstawową działalności naszej firmy są stałe połączenia wedle rozkładów jazdy na trasie Ostrów Mazowiecka - Wyszków – Warszawa. Świadczymy również usługi w przewozach turystycznych krajowych i międzynarodowych na które posiadamy odpowiednie licencje i certyfikaty. Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze klientów indywidualnych jak i instytucji, które potrzebują niezawodnych oraz bezpiecznych autokarów.- konferencje, szkolenia, targi,

- wycieczki szkolne

- wyjazdy narciarskie

- wycieczki objazdowe

- imprezy okolicznościowe , inne